| anonim_4396 a întrebat:

Hm. se apropie hallowen-ul si nu stiu cu ce sa ma imbrac sad Se face o petrecere la scoala si--- nu prea am idei. nu vreau sa fiu nici prea exagerata deoarece sunt multi care nu se imbraca si nu vreau sa ma simt prost sad Vreo idee? As vrea sa mearga cu un tricou negru si o pereche de colantiwinking Repede, Funda :*

2 răspunsuri:
| DaissDey a răspuns:

Buna :X poti sa iti cumperi spray din acela colorat ( verde, albastru...) si poti incerca si un ruj mai mov. si mai sunt pe la magazine chestii din astea de halloween si eu mi-am gasit cornite de dracusor care au luminite. Distractie placuta!:X:X

| anonim_4396 explică (pentru DaissDey):

Mersii happy Dar oricum am gasit tinuta perfecta si party-ul e mainewinking :** Distractie placuta si tiewinking