| AnneღU a întrebat:

Heii bunaa... Fetele ce parere aveti despre http://www.superpantofi.ro/botine-albastre-america-1360 Sunt comozi de purtat de exemplu la o petrecere? As vrea sa mii cumpar si nu sunt sigura ..As vrea niste sfaturi. Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Buna,are o colega de-a mea si a spus ca sunt foarte comozi, plus de asta a stat si toata noaptea in club cu ei, si se aseaza si foarte bine.au platforma maricica, ascunsa, si tocul gros ceea ce face pantoful sa fie comod.:*

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Da, sunt foarte comozi. Nu ai nevoie de exerciţiu ca să mergi cu ei. Într-adevăr, costă, dar merită.

| Bubutita a răspuns:

Sunt foarte frumosi si speciali.:*:*

| Marrythenight a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea. Daca ii cumpeeri mergi cu ei prin casa ca sa te inveti bine cu ei, inainte de petrecerehappy

| AlexandraPrincess a răspuns:

Sunt foarte frumosi.Eu consider ca sunt comozi dupa cum arata!, s-ar potrivi la o petrecere! Eu i-as cumpara!winking

| AnneღU explică (pentru AlexandraPrincess):

Comozi dupa cum arata imi par si mie... dar ma refeream daca sunt greluti de tinut o noapte intreaga in picioare plus ca trebuie sa mai si dansez laughing

| ealextpu a răspuns:

Sunt comozi, am si eu insa cu un toc mai mic. Uite aici si alte modele :http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine