| DeutzZa96 a întrebat:

Heii ce e mai bun intre sampoanele
DOVE
syoss
head & shoulders?
eu am parul mediu nu e vopsit nici nu vreau sa il vopsesc am 13 ani... si e foarte moale se incurca repede si e deteriorat firul de parse rupe repede ce sampon sa folosesc?

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Buna!
Cele din gama DOVE sunt cele mai bune, eu insami m-am convins iar de 3 luni le folosesc cu foarte mare placere.
Iti poti tunde varfurile deteriorate cu un cm la coafor, iar legat de moliciunea parului poti gasi o sumedenie de produse contra acestui inconvenient.
Pa pa!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lavinia_3755 a răspuns:

Pai aceste sampoane nu le folosesc pentru ca imi fac matreata dar iti recomand unul bun de la Nivea sau Garnier happy