| camiitsu a întrebat:

Heiihappy cine a luat vitamine pentru pofta de mancare si s-a ingrasat? vreau si eu. si ce tip de vitamine!happy:*

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai gasesti la farmacie.Nu stiu cum se numesc.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Da nu prea mananci de esti asa de slaba?

| camiitsu explică (pentru ÐỄỄẴ97):

Ba da.dar nu se pune nimic! camii_qn id meu ne auzim maine!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Cand eram mai mica ca eram foarte slaba...erau niste pastile rotunde si de diferite culori.Da nu mai stiu cum se numesc.Du-te si intreaba la farmacie.

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Eu am luat vitamine cu duiumul s nu m-am ingrasat de la ele.

| αℓ3χυтѕѕα a răspuns:

Cele mai bune vitamine pentru astfel de situatii sunt vitaminele B6 si B12 happy T'i le recomand! :*