| AndreeaDeiia a întrebat:

Heii big grin am sa va adresez o intrebare din partea verisoarei mele : Cum pot scapa de o scoarta care s-a format in interiorul adica cum ar fi pe pielea de la buric laughing. s-a intamplat deoarece cand era la gradinita a speriat'o o fata ca daca se mai spala la buric poate muri tongue... astept raspunsurile voastre, despre cum poate scapa de scoarta big grin

9 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Omg ce sa patesti de la malai? maibine zis de la gel..sa zicemlaughingioi nu pot sa cred ca exista asemenea oameni

| LoriLoL a răspuns:

Ah si m=am plictisit de intrebari de genul..intreaba verisoara prietena mea bunica si mai nu stiu cine. unora le e rusine ca o sa se faca de ras si o sa se creada ca despre ei e vorba

| AndreeaDeiia explică (pentru LoriLoL):

Chiar e de la verisoara mea care are 9 ani big grin.

| LolaGirl a răspuns:

Foloseste si tu scrub ca sa se ia pielea moarta:malai sau zahar brun.

| AndreeaDeiia explică (pentru LolaGirl):

Ce fel de malai? tu ai incercat asa ceva sau doar zici?

| LolaGirl a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Exista mai multe tipuri de malai?laughing Pai nu stiu.tu ai vorbii fara sa cunosti? Si pe fata ma spal cu asa ceva.

| AndreeaDeiia explică (pentru LolaGirl):

De unde pot face rost de acel malai. :?

| LolaGirl a răspuns (pentru AndreeaDeiia):

Malai fata mea! Malai de faci mamaliga!laughing e 3 lei la alimentara!

| AlePanda a răspuns:

Eu as zice ca mai bine foloseste un gel special scrub, nu malai sau mai stiu eu ce, poate pateste altceva...