| Pixie_8314 a întrebat:

Heii >; d< deci TPU : de la ce varsta ar trebui sa port tocuri?batting eyelashes pentru. ca am 13 ani. Eu vreau foarte mult sa port tocuri cu platforma dar nu cred ca m-ar lasa mami. happy

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca vrei sa ajungi la 30 de ani o descentrata care merge cracanat poti sa porti de acum.

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Pixielove struck! Te sfatuiesc sa nu pentru ca pe la 20 de ani o sa fii o cocoata:p. Asteapta pana mai cresti mai bine ^^

| OglindaOarba a răspuns:

Lol frate du`te si impusca`te.In ce hal se ajunge fratee...tocuri cu platforma de la 13 ani? Get a life! raised eyebrows

| YnT3R a răspuns:

Lol frate ai 13 ani nici macar cu toc d.p.d.v nu prea mere la varsta ta si u mai vrei si cu platforma rolling on the floor

| Pixie_8314 explică:

Pai eu nu vreau sa port toata ziuastraight face doar la petreceri sau ceva de genu` oh go on straight facerolling on the floor

| bloodvampire a răspuns:

Pai eu spun sa mai astepti pana ce implinesti 15 ani si apoi o sa poti purta tocuri, sa te duci frumusel la mami si sa ii spui uite mami asa mai spun si eu fata frumoasa, sau poti si de pe acum dar eu spun ca e mai bine la 15 ani pupicutz

| LovelyGirl_7041 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Insa, eu de la 15 ani am inceput sa port tocuri. Dar mai bine incepi pe la 17 -18 ani, deoarece daca incepi cu 15 ani ca si la mine ai sa iti deformezi mersul. Eu mi l-am deformat si a trebuit 1 an jumate sa fac exercitii ca sa mi-l recapat.