| JirebieIoana a întrebat:

BunawinkingAm 12 si as vrea sa stiu cam de la ce varsta ar trebui sa port tocuri

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Asteapta pana pe la 16-18 ani, stiu ca mai e mult dar pot aparea probleme la coloana si la bazin

7 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Pai si eu am tot 12 ani si port acest tip de pantofi

http://www.google.ro/......tp?/imgres

sunt foarte comozi

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu sunt destul de mare si inca nu port(am 17 ani), astept sa implinesc 18 si voi purta si eu!
Cam pe la 18 ar fi destul de bine pentru tine!
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

De la 15-16... dc? inca esti frageda, iar tocurile iti strica pana la 75% coloana vertebrala, desii unii medici zic ca nu, dar tu stai fortat pe tocurile alea, si se pune extrema presiune pe coloana fara sa-ti dai seama, si te ranesti rau, poti chiar sa ajungi cocosata calumea

| ImHereForYou a răspuns:

La ce varsta vrei tu...nu exista o varsta pentru asa cevawinking

| blaxy a răspuns:

De la 16

| rey2013 a răspuns:

Ar trebui cam de la 15-17 ani da-mi o funda

| MihaiSDK a răspuns:

Poti sa porti tocuri cu talpa ortopedica pana te acomodezi si apoi poti sa pori ce vrei tu