| Măgduț a întrebat:

Heii, fetele, am o problema, de câteva luni am mătreață, ma puteti ajuta cu niste sfaturi, cum sa scap de ea, șamponul pe care îl folosesc e de la panten. aștept răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Salut Ramona3110,
În ciuda faptului că sunt băiat, folosesc Wash&Go și chiar funcționează, nu contează, ce gen, toate felurile de shampon sunt bune, și am părul puțin mai lung (puțin) și chiar e mătăsos, și dacă ai te scapă și de mătreață. Eu folosesc de obicei Wash&Go Gold (cu miere de albine). Baftă!

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Spalate cu zeama de lamaie si vei scapa sigur.

| R3sp3ctt a răspuns:

Ar putea fi de la apa, eu de exemplu cand am venit in Romania, mereu ma manca capul dupa ce imi faceam baie si o groaza de matreata.Sau ar putea fi de la sampon, incearca sa il schimbi