| Onixuţa a întrebat:

Heii!
Fetele pot face "pătrăţele" sau doar îşi accentuează abdomenul plat?
1.)În cât timp pot avea un abdomen plat şi o talie mai subţire?
2.)Ce exerciţii fizice şi ce ar trebui eliminat din alimentaţia zilnică?
3.)Care ar fi greutatea ideală pentru 1.77 m şi cât ar trebui să slăbesc dacă am 65 de kg, 70 în talie şi par chiar grăsuţă(se vede că am cam mltă grăsime pe abdomen, mâini şi picioare)
Sunt dispusă să fac sacrificii culinare pentru silueta mea pentru că aşa nu se mai poate!
Mulţumes anticipat! Fundiţă!

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Dansul la bară am auzit că ajută foarte mult la întreținerea si înbunatațirea formelor!

| kiri11 a răspuns:

Dansul la bara am auzit ca este o forma de intretinere si inbunatatire a formei foarte buna!

| SzidySzidonia a răspuns:

Eu in 2 luni am pierdut 18 cm in talie, nu mai mancam/mananc dupa ora 18, beau minim 2 litri de apa plata pe zi, nu mananc multe dulciuri, cand tineam,, dieta,, nu mancam niciodata, nu mananc multa paine, sunt si zile in care nu mananc deloc, si consum foarte multe fructe si legume, eu am 173 cm inaltime si 56 kg, cu aceasta,, dieta,, facuta de mine am slabit 11 kg.

| SzidySzidonia a răspuns:

Fac exercitii pentru abdomen, adica abdomene 20 in fiecare zi, si abdomene,, din alea,, laughing grele, si alte exerctii, cauti pe net si gasesti o groaza, si dansez in fiecare zi, am grija sa am minim 30 de minute de miscare in fiecare zi.

| Onixuţa explică (pentru SzidySzidonia):

Ce m-aş bucura să am timp de dansat şi exerciţii fizice... Mate-info, sper că înţelegi.: Dacă dorm 5 ore/seară sunt fericită.laughing