| madalinaioana08 a întrebat:

Heii fetelooor :* care stiti ce pastile sau creme as putea folosi pentru tratatarea cicatricilor acneeice? Sa fie eficiente si nu foarte scumpe ..Pt cel mai buna raspuns dau funda:* multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| dyanahanako a răspuns:

Cutaden este o crema ff buna, dar nu te poti da cu ea decat noaptea, pentru ca e alba si iti albeste tenul, parca ai avea o masca. sau poate si ziua, dar foarte putin. skinoren si zinerit folosesc si eu, dar daca nu le iei cu reteta sunt cam scumpe...

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut poti folosi seria anti-acnee de la TianDe este foarte buna
o lotiune anti-inflamatoare costa 43 ron
o crema - 52
si un phito-corector costa 39 ron.
daca te inscrii ca reprezentant beneficieri de un discount de 35%
nu ai comenzi minime.
adica poti sa comanzi doar ce te intereseaza

| alll3xandra a răspuns:

Incearca sa te duci la un dermatolog.eu folosesc skinoren mai este bun si zineritu