| Mariuuus656 a întrebat:

De ceva timp (aproximativ 2-3 ani) imi apar multe cosuri pe fata. Incerc sa ma spal de cateva saptamani, dimineata si seara pe fata cu apa, insa vad ca nu rezolv nimic (probabil e ceva din organism). Imi puteti recomanda niste sapunuri anti-acneeice bune pe care le-ati folosit si au dat rezultat? In creme nu am incredere, deoarece zic eu ca sapunurile sunt mult mai eficiente...insa daca vad ca nu da rezultat nimic din ceea ce folosesc, voi apela la un dermatolog care probabil imi va recomanda niste pastile.

3 răspunsuri:
| razvanel112 a răspuns:

Buna,
Ai putea sa folosesti un corector anti bacterial care iti usca cosurile si punctele negre. Rezultatele apar de la a 2-a aplicare. Se aplica seara si se spala dimineata. Il gasesti aici.
http://www.hnicosmetice.ro/......-rene.html

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la farmacie, trebuie sa fie acolo ceva pentru aceasta problema. sau uita.te pe net nu stiu sigur dar probabil ai un fel de problema de sanatate care fac sa apara cosurile alea. si eu am avut. dar la mine au inceput sa treaca. dar cu cat le spargi mai mult cu atat vor aparea mai multe

| daniel33441 a răspuns:

Zynerit