| byankaaaa a întrebat:

Heii fetilii, putin ajutor? Desi parul este saten / castaniu, sprancenele imi sunt NEGRE sad, groase, dar au ceva spatiu intre, am auzit de creion sau fard. Dar ce nuanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-as vopsi satene la salon in locul tau. Trebuie sa alegi o nuanta inchisa pentru ele dar nu negru, nu trebuie sa le faci si mai inchise, arata prea dur.

| byankaaaa explică (pentru anonim_4396):

Mersii. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru byankaaaa):

Daca vrei un fard de sprancene poti sa alegi unul de la orifflame, elf sau essence, toate sunt bune.
Cu placere :*