| zSchizophrenic a întrebat:

Heii! In iunie am o nunta la care trebuie sa merg si nu prea stiu ce rochie mi s-ar potrivi.Am 16 ani ^^.Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| ExtremaZilei2 a răspuns:

Pai daca esti mai plinuta incearca o rochie lunga. daca totusi ai niste forme mergi pe o rochie clasica scurta cu dantela poate. Nu stiu asta depinde de ten, ochii. daca ai ochii albastri incearca un albastru, turcoaz, verde si daca ii ai mai inchisi ar merge un rosu si la ten este la fel foloseste culori calde la tenul deschis si culori mai reci la tenul mai inchis. Sper sa te fi ajutat! Distractie plcuta la shopping si nunta :*.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi mai multe pe www.quick24.ro
Pa, pa.

| andru10best a răspuns:

O rochita vaporoasa si de bun gust. Nu iti lua una multa a ca nu da bine.