| ella1515 a întrebat:

Fetelor, diseara trebuie sa merg la o petrecere si sunt pe stop e abia a 3a zi si nu stiu ce sa imi pun pe mine pentru ca am o rochie mulata alba si se cam vede absorbantul la spate. voi ce sfaturi imi dati pe langa o. b?

Răspuns Câştigător
| Love4ever.EU a răspuns:

Sfatul meu este sa stai linistita, iti cumperi un absorbant de noapte apoi iti ei pe tine doua perechi de chiloteihappy... si nu o sa ai probleme si te vei simti in siguranta! E mai bine sa ai doua perechi pentru ca daca e sa te patezi va trece mai greu si cred ca daca o mai pui si e a doua nu cred ca se va mai cunoste absorbantul!

5 răspunsuri:
| Love4ever.EU a răspuns:

Da sau si o.b... dar m-am gandit ca poate nu folosesti ( eu una nu folosesc)

| Cathuzik a răspuns:

Eu as alege un o.b. si un abs de zi

| Cathuzik a răspuns:

Nu dar ea chiar a scris infara de o.b. ...eu nu as folosi unu de noapte cu o rochie alba...mi.am dat cu parereahappy

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Sincer...trebuia sa stii cand iti vine, si sa iti alegi o alta tinuta.din moment ce rochia e si alba si mulata is curioasa cat de estetic va arata cu chiloteii normali(pentru. a putea purta absorbantul, exista 2 solutii:ori renunti la rochie, ori iti iei 2 perechi de chilotei pe tine ca sa se camufleze aspectul, dar va arata urat! nu stiu...