| AlexandraAdela a întrebat:

Intrebarea mea este valabila pentru cei care joaca stardoll sau care au jucat. deci: la academie sunt la sarcina cu asteapta sa vezi daca ai trecut ce fac? plzz ajutorr dau fundita :*

2 răspunsuri:
| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Pur si simplu asteapta. Vei primi raspuns ca ai trecut in 24 sau 48 de ore, nu mai tin minte exact. happy

| Natalia2412 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Trebuie sa astepti timpul care este dat acolo...nu iti fa probleme, de aia trece oricine.