| JustLOvex a întrebat:

Heii:**. mai e putin pana incepe scoala, iar eu sunt boboaca :3 si NU AM NICIO IDEE cum sa ma imbrac. nu prea imi plac rochiile si pantofii, dar totusi este un liceu plin cu fitosi. deci m-ati putea ajuta putin? va dau funda, multumesc anticipat :**

5 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Păi, la liceu la tine se poartă uniforme obligatorii?

| Elisa512 a răspuns:

Daca vrei sa iesi putin in evidenta incearca o camasa neagra cu pantalomi albi so alte accesorii care iti plac tie.:-)

| AntoniaMry a răspuns:

Buna kiss Eu iti sugerez sa iti iei o camasa alba, o fustitaa love struck, si niste dressuri de culoarea pielii :* La mine la scoala sunt ft. multi fitosi si asa se poarta, asa port si eu! Sper ca te-am ajutat~! :* Bye!`