| xgeanina a întrebat:

Parul meu este saten inchis si as vrea sa ma vopsesc pentru prima oara. Vreau o culoare mai deschisa si cum am parul foarte inchis la culoare nu cred ca imi prinde. Daca ma vopsesc cu blond iese un saten deschis sau nu iese nimic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cum i-a iesit ei http://xmakeupyourmindx.blogspot.ro/2012/09/review-tried-and-tested.html

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fiind prima vopsire s-ar putea sa se observe o mica diferenta

| Karinakari99 a răspuns:

Iese ceva mai deschis, dar trebuie cea mai deschisă nuanţă de blond.Şi totuşi cred că e mai bine să te decolorezi, se prinde exact culoarea pe care o vrei.

| zuzyalecsutza a răspuns:

Ia-ti vopseaua pe care o vrei si uitate pe spate acolo iti arata cum prinde pe diferite noante de par :* te-am pupat si sper ca te-am ajutat! FUNDITA?