| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Rochia mea de banchet este de un portocaliu foarte deschis, (culoarea piersicutei, culoarea crevetelui). Ar merge sa-mi iau clutch-ul, accesoriile si pantofii turqoise deschis? Ar fi pata de culoare din tinuta, pentru ca rochia are topul si 'fusta' in acelasi ton.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mda, ar fi pata de culoare care ar face diferenta intre bun-gust si semafor ambulant.
Cele doua culori nu se pupa de niciun fel. Poate ar fi bine sa pui o pata de culoare verde deschis, sau, mai curand, negru sau bleumarin foarte inchis. Efectul ar fi mult mai elegant.

Răspuns utilizator avertizat
| LadyCrazy999 a răspuns:

Cred ca da, dar poate incerci accesorii aurii sau argintiihappy

| ioiomama a răspuns:

Aurii ar merge bine

| nothinglefttolose a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa le iei ori negre, ori bleumarin.
ardnaxur1961 ale dreptate.

Pata de culoare este insasi rochia.Ia-ti ce mai ai de luat in culori nude.