| FuckYeaaaa a întrebat:

sunt noua pe aici. So. Bine v-am gasit :*. As vrea sa stiu ce produse pentru par as putea sa folosesc. In vara foloseam placa zilnic si de atunci s-a degradat. Varfurile tocite le-am tuns, insaa el e destul de rar si aspru ca sa zic asa. Multumesc pentru ajutor :*.

Răspuns Câştigător
| andrewJB a răspuns:

Incearca in catalogul de la avon sigur vrei gasi ceva sau fa-ti o masca de par k ulei de ricin si ou nu uita 2 linguri de ulei de ricin si 1 ou o sa iti fie de ajutor de f. buna Succes!

5 răspunsuri:
| CrisAvon a răspuns:

Buna!
Iti recomand masca de par hranitoare cu extract de masline de la Avon, este foarte buna, iti hraneste parul si il lasa foarte matasos. Eu o folosesc de cand am inceput sa-mi indrept parul cu placa acum 2 ani si pana acum nu mi s-a ars parul deloc, nu am avut nicio problema cu el, nu este deloc degradat.
Te invit sa te uiti pe catalogul curent aici http://infiniteavon.blogspot.com/2012/02/campania-5-2012-avon.html

| FuckYeaaaa explică (pentru CrisAvon):

O sa incerc. mersi :*. nu mai pot da funditasad

| CrisAvon a răspuns (pentru FuckYeaaaa):

Nu e nici o problema, ma bucur ca te-am putut ajuta. Sa incerci masca de par, chiar e foarte buna, si daca nu ma crezi pe mine pe cuvant poti sa cauti review-uri pe internet si o sa vezi ca multe fete sunt multumite de ea.
Ah si daca mai ai vreo intrebare legata de ingrijirea parului sau a corpului imi poti da mail pe adresa cristina. avon22@yahoo.com si te voi ajuta cu cea mai mare placere.

| FuckYeaaaa explică (pentru CrisAvon):

Okeeii.multumescc mult

| AAlinaaa a răspuns:

Te poti da cu gaz stai cateva ore bune si apoi te clatesti cu otet.