| MØMÿ a întrebat:

Heii TPU!

Am nevoie de un mic sfat.

Deci astazi o sa ma tund, in momentul actual am parul lung (aproximativ cu vreo 20 cm mai in jos de umeri) si ondulat la varfuri.

Eu as avea o idee sa ma tund in scari si sa imi fac breton poate :/... Insa am fata ovala su nu cred ca o sa imi stea prea bine cu breton.

Cum m-ati sfatui sa ma tund? Accept orice sugestie! :*

FUNDA celei care mi se v-a potrivi!

Răspuns Câştigător
| Banica_George_1994 a răspuns:

Depinde de stilul tau, ai putea tunsoarea aceea moderna, ras in lateral si in centrul capului sa iti faci tepi. Iti poti face una gen Skrillex, sau chel haha. Depinde de tine, fundita?

| MØMÿ explică (pentru Banica_George_1994):

Nici chiar ce ai spus tu laughing. Dar ai dreptate ca depinde de mine! :* :* FUNDA

1 răspuns: