| δεάδℓλκιss a întrebat:

Heii TPU! Am scapat de rosul unghiilorhee hee Ieri am fost cu o prietena si cu tatzii nostri dupa nuci verzi. Dupa ce ne-am intors, le-am curatat ( si logic ca le-am mancat ) si unghiile mele au prins un pigment verzui. Nu vreau nici sa le tai ca imi este mila de ele crying Deci cum sa scap de culoarea aceasta de pe unghii?

4 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Incearca domestos verde chestia aia de cureti toaleta cu el si da ti pe unghii dar amesteca-l cu apa ca altfel ti le arde. la mine a mers love struck

| elenaaarion a răspuns:

Sare de lamaie, sau spala niste haine de manawinking

| xAlexis a răspuns:

Se v-a lua cu sare de lamaie asa am patit eu ...sau daca nu astepti de la sine numai ca eu le-am ros si s-a luat verdele