| Mashiro a întrebat:

Cum scap de culoarea din palma dupa ce am mancat nuci verzi?

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Zeama de lamaie decoloreaza. Aplica pe maini si limpezeste cu apa calduta. Funda

5 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Este o crema la cutie (cutie ca margarina), e verde, e ceva grema cu glicerina (o gasesti de obicei cu numele de Handy sau Ultra Derm) si e foarte buna. Scoate toata mizeria si nici nu e costisitoare, costa in jusr de 1, 5 - 3 lei in magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu Clor mult pe mana, apoi te speli in apa rece cu Clor

| Bubuletu a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu măcar ai încercat? CLORUL E SUPER TOXIC! CITEȘTE INAINE SA SCRII SAU MĂCAR ÎNCEARCĂ DACĂ ZICI CA NUBAM DREPTATE!
Si da, rosaAnime, seama de lămâie e excelenta!
PS:îmi place avatarul tau!

| vasirapp a răspuns:

Spala mainile cu sare de lamaie si apa, dupa 2-3 incercari se duce

| Heart4 a răspuns:

Cu sare de lamaie, nu incerca cu clor ca ii toxic!