| Lovekills a întrebat:

Heii TPU. Am si eu o intrebare. Eu am parul destul de ondulat si atunci cand il intind cu placa nu rezista mult. Ce produse si ce placa sa folosesc? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| doodlebugg a răspuns:

Nu conteaza placa, doar sa se incalzeasca bine. Tapeaza-l putin si da-l cu fixativ. Incearca si un balsam ( il recomand pe cel de la Garnier, nu e nici scump, eu am dat pe el 20 lei, depinde si unde stai, difera preturile). Fundita?

1 răspuns:
| Lovekills explică:

Mersi. Sunt noua pe TPU si nu stiu sa dau funditalaughing Daca poti sa imi spui cum sa iti dau.