| AlyAle2323 a întrebat:

Heii TPU! Stie cineva cum se numeste produsul care se pune in jurul unghii, pe piele, inainte de a te vopsi cu oja apoi se ia foarte usor ca si cum ar fi o ceara si are rolul de a nu murdari pielea cu oja.Va rogg spuneti-mi daca stiti!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu dar poti sa folosesti lac de unghii incolor, acesta dupa ce se usuca se desprinde cu usurinta. Iar eventualele depasire cand te dai cu oja se desprind foarte usor daca le lasi in pace si cand faci dus insisti un pic cu apa calda, se decojeste relativ usor.

| Unofficial a răspuns:

Nu stiu, car poti sa faci asta si cu banda scoci sau orice fel de nylon.