| DaniiiDniix3 a întrebat:

Heii TPU. Sunt din Cluj, Turda. Imi puteti spune va rog unde pot gasi pierce magnetic? Am tot cautat si nu am gasit nimic. Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc! :'3 Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| jrockfreak a răspuns:

Asta era în vacanță, dar știu că magazinul era puțintel mai încolo de zona centrului și era destul de mare. Oricum, eu am găsit doar cu Mickey Mouse. laughing Trebuie să mai fie și alte modele. În general, la bazaruri sau la chinezesc găsești din astea ieftine, poate există altele mai bune pe net. Eu le-am luat de distracție.

4 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Eu am găsit unul la chinezesc cu 3 lei. laughing De la un chinezesc din Cluj.

| DaniiiDniix3 explică (pentru jrockfreak):

In ce zona a Clujului stai? :O

| DaniiiDniix3 explică (pentru jrockfreak):

Ok. Mersii mult! :* :3

| jrockfreak a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Pentru puțin.winking

| jrockfreak a răspuns (pentru DaniiiDniix3):

Asta era în vacanță, dar știu că magazinul era puțintel mai încolo de zona centrului și era destul de mare. Oricum, eu am găsit doar cu Mickey Mouse. laughing Trebuie să mai fie și alte modele. În general, la bazaruri sau la chinezesc găsești din astea ieftine, poate există altele mai bune pe net. Eu le-am luat de distracție.