| Ađřıαηηα a întrebat:

Heii TPU happy Va plac frizurile emo? happy
Fundaabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu,nu-mi plac.

| Crucified a răspuns:

Mdeahh

| Anonima264 a răspuns:

Da!
Multe frizuri emo sunt chiar super frumoase.
Am incercat sa imi fc si eu o frizura emo si colegele imi spuneau ca imi sta bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar mai mult la baieti.

| Ađřıαηηα explică (pentru anonim_4396):

Si mie imi plac mai mult la baieti laughing [ pentru ca sunt fata si imi plac baietii nu fetele. logiclaughing]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Nu e vorba de gen, ca asa ar putea sa-mi placa cele care le vad la fete pentru ca as putea sa le pun in practica pe parul meu dar nu prea imi plac happy.

| Ađřıαηηα explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu e vorba de gen. Doar ziceam si eu asa.laughing

| DDoctorita a răspuns:

Hmm, depinde! Sunt cateva genuri de frizuri emo, unele chiar prea exagerate! =)

| andreyutzha a răspuns:

Sunt unele frizuri faine si la fete si la baieti.dar unele sunt chiar exagerate.

| kyara10 a răspuns:

Dap

| donbitzy a răspuns:

Da!

| PataCosmina a răspuns:

Da le ador! Dar deocamdata nu am asa ceva! Uite o coafura Emo super
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si inca una
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Iti plac :)
Funda?