| kkourtney a întrebat:

Va plac frizurile cu breton?

Răspuns Câştigător
| strawberrycool14 a răspuns:

Da,doar am si eu breton pe o parte!happy

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai eu am breton de cand eram bebelus si niciodata nu mi-am imaginat viata fara el laughing Sincera sa fiu atunci cand imi prind bretonul parca e altcineva, parca nu mai sunt eu, arta alta persoana, daca ai vedea o poza cu mine cu breton si cu mine cu bretonul prins nu ai zice ca suntem una si aceeasi persoana. Sincer totate coafurile fara breton( cel putin in cazul meu) arata teribil, asa ca toate coafurile pe care mi le fac le fac cu breton.

| mgtow a răspuns:

Da, am deja breton pe o parte si mi-l las sa se faca mai mare cu par indesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as mai fi eu fara breton.
Culmea ca la inceput cand l-am facut nu mi-am placut, dar de cand l-am facut eu drept si nu la coafor l-am adorat si mai mult mi-a placut cand l-am facut la o tipa intr-o parte. De ceva ani nu pot sa ma satur de bretonul meu, chiar nu pot trai fara el.

| ionelaiionela a răspuns:

Da,sunt chiar bestiale.