| Clirty a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa fiu la moda, dar nu am atatia bani ca sa imi pot cumpara hainde firma. Cum pot asorta hainele pe care le am? Un site care este special in asta? Merci!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A avea haine scumpe de la firme de renume nu inseamna neaparat ca esti la moda si te imbraci cu bun gust

| xAlessia a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa ai nu stiu cati bani ca sa te îmbraci bine :) foseste ce ai in asa fel incat sa le pui in evidentă! Creează! Inventează! Daca te ajuta cu ceva http://www.divahair.ro/moda/sfaturi_din_moda/ghidul_de_asortare_a_culorilor