| Madda a întrebat:

Vreau putin ajutor. Am pe maini celulita, si o pielem foarte moaaale. straight face Si ma dispera. Cum as putea sa scap de celulita? Cum sa fac sa nu mai imi fie pielea asa? Dau funda. Vreau Cat mai multe sfaturi :*

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Flotari, sau sa faci ceva exercitii cu mainele foarte rapide. Am avut si eu la fel ca tine acum 3 ani. M-am apucat de exercitii si a trecut repede... fiind fata, faci cam 12 flotari in fiecare seara (sau cate poti tu), dar dupa ce iti trece chestia cu celulita te opresti sa nu iti creasca musculaturea prea rau (o fata cu muschi mari nu da bine)

| JustWannaDance a răspuns:

Da, poti happy
Fa exercitii cu mainile si dimineata si seara inainte de culcare fa-ti masaj cu crema love struck
Succeshappy