| Myku a întrebat:

Heiii :* Am unghii cu gel, respectiv tipsuri, si unghia mea e aproape cat tipsul acum, cand cade tipsul, imi mai pune? sau pune doar gel pe unghia naturala?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pune gel peste sau tips daca le vrei mai lungi, e alegerea ta pana la urma.

| BeaBeatriz a răspuns:

Iti pune tips, sau daca vrei iti poate pune direct pe unghie.

| lavi00 a răspuns:

Iti pune pe unghie, daca iti pune tips peste unghie si aceasta este mare(unghia ta) iti va pica tipsul cel mai probabil, sau iti dai unghia ta peste cap, mi s-a intamplat. Doare.