| AnonimC a întrebat:

Heiii :*
Ce exercitii as putea face. pentru a slabi de la buurta I don't want to see?

Răspuns Câştigător
| sttriker a răspuns:

Aualeeuuu.Pentru un corp bine definit nu e nevoie doar de abdomen cum spui tu "burta". Sportul e cea mai buna alegere plus o alimentatie corespunzatoare.Incearca o dieta bazata pe produse bogate in calciu am citit ca ajuta.Personal ca exercitii Ti-as recomanda sa practici si cardio(cauta pe google daca nu cunosti termenul), iar seturile de abdomene(in jur de 5-8 serii zilnice) depinde de persoana.Incearca sa efectuezi in asa fel incat sa poti face mai multe repetari si cat mai usor.Jockingul(cred ca am scris bine) ar si el un factor foarte indicat. Sport+ o dieta bazata pe o alimentatie corespunzatoare=un corp frumos si bine definit.Dar fi foarte atenta la asta:"Daca vrei sa cistigi, trebuie mai intii sa-ti definesti cu claritate obiectivele. Pe urma, sa-ti dirijezi toata energia catre scopul fixat. Sa fii convins ca vei reusi si sa ai rabdare.Asta-i tot!" - Arnold Schwarzenegger.Cintacteazama printr-un mesaj personal daca vrei imformatii mai detaliate si mai complexe.

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna seara!
fa abdomene,alearga si mananca legume, fructe, salate si iaurturi.nu manca:prajeli, manacare la cuptor, paine si dulciuri.Succes!

| Diianna05 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek uite aici un set de exercitii care sper sa te ajute.
funda? :d

| Ditto a răspuns:

Abdomene.si daca vrei sa scapi si de coapse faci "inclinari trrunchi stanga 20sec inclinare dreapta 20 sec".si tot asa si au disparut si coapsele cate 5 min pe zi.

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Multi i-ti vor scrie abdomenele dar nu e deloc asa,fiind grasut/a facand abdomene intaresti stratul de muschi de sub grasime si e in zadar, alergatul e solutia ta, pedalatul pe bicicleta iarasi asa arzi caloriile pentru a scapa de burtica :d bafta

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Abdomene,daca ai wii mai slabesti la unele jocuri,fara manacre nesanatoasa, dulciuri, nimic de ce tine grasime
si trebuie sa manance fruct, legume si sa mai faci sport zilnic dimineata si seara sau daca vr dimineata la branz si seara sau sa alergi de cate ori vrei pana cand crezi ca ai mai slabit un kg
daca faci asta zilnic vei slabi sau daca nu mananci si mai scazi cate o masa pe zi

| roxanarooxy a răspuns:

Abdomene...

| MessiRăzvănykăă99 a răspuns:

Abdomene,fugit in fiecare seara sau zi, gimnastica si sa mananci sanatos cum ar fi fructe si legumewinking