| anonima5682651 a întrebat:

Heiii TPU! Am o pereche de sandale cu toc super dragute dar imi sunt cu o jum de numar marisad cum as putea sa maschez acest lucru?

3 răspunsuri:
| irinuk28 a răspuns:

Ai putea pune putina vata in varf, in caz ca nu sunt decupate acolo.Astfel piciorul o sa se retraga putin inapoi si o sa stea fix, si nici nu o sa te doara degetele de la vata (deoarece vata e moale). Bafta!

| GeorgyyyBuaa a răspuns:

Nu cred ca ar trebui daca iti sunt strampte o sa te jeneze la picior eu zic sa le lasi asa...

| PewDiePieWWE12334 a răspuns:

Aplica vata in varful lor daca sunt inchise si daca nu sunt si au doar varf pune in lateral ca sa nu te mai jeneze asa tare sau pe cordeluta daca ai gen