| BăăăSuntEuellla a întrebat:

Heiiii. TPU big hug. Vreau bretooon puppy dog eyes, dar nu ma pot hotari cum. laughing, deci daca mi-ati da niste ideiii puppy dog eyes.ar fi perfect, big grin. big hug P.S. am parul lung, si fata ovala.big grin; x. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai te-ar avantaja orice tip de breton. Daca nu vrei unul drept incearca un breton cu gherute
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| BăăăSuntEuellla explică (pentru Bondarel99):

La unul gen acesta ma gandeam si eu thinking sau pe o parte... nu ma pot decide! Mersiii de raspuns :*

3 răspunsuri:
| BluishAngel a răspuns:

Ai putea sa iti faci unul pe o parte.O sa iti stea super, iti garantez, mai ales ca ai trasaturi perfecte pentru el ( fata ovala si par lung).
Succes. :*

| BăăăSuntEuellla explică (pentru BluishAngel):

Multumesc pentru sfat!