| anda_2120 a întrebat:

Hello.....am o problema imi este prea aspra pielea palmei unde imi recomandati sa merg sau ce sa fac sa nu mai fie asa de aspra pielea? .....MS MUULT DAU fundita

5 răspunsuri:
| Muwz a răspuns:

Pai... Poti incerca diferite creme cum ar fi Nivea. Funda?

| 7Mary7 a răspuns:

Cumpara-ti o crema pentru maini buna, pe care sa o folosesti in permanenta.

| M4nu3l a răspuns:

1. Du-te la un medic
2. Ii vei spune ce te deranjeaza
3. El iti va spune ce trebuie sa faci

| didi2802 a răspuns:

Incearca sa vezi daca nu ti se rezolva problema dandu-te cu crema. Daca nu te ajuta ai putea sa mergi la doctor si sa-l intrebi de ce ti-este pielea asa de aspra, ai putea avea niste probleme de piele.

| sergiu266 a răspuns:

Incearca o crema de galbenele... Si chiar daca merg raspunsu meu nu vreau fundabig grin