| mihai109 a întrebat:

Hello big hug
Am nevoie sa imi recomandati o crema antirid buna, pe care ati folosit-o si a dat rezultate! Am 24 de ani si am mici riduri... pe frunte, sub ochi, in coltul ochilor si pometi cand rad. Mai ales cel de pe frunte mi se adanceste tot mai rau... imi e frica sa ma mai incrunt crying

Sau poate stiti masti ce se pot prepara in casa?

Va multumesc mult :* >big grin

2 răspunsuri:
| Lavinia218 a răspuns:

In primul rand,trebuie sa spun ca experimentez reteta de mai jos de ceva timp pe pielea mea,si are un efect benefic,nu ingrasa pielea,chiar rezolva problemele acneice medii si uniformizeaza culoarea pielii, iar porii sunt micsorati, pielea este mai luminoasa si mai intinsa.
Ai nevoie de :vitamina c picaturi pentru copii 10 ml, eu am luat-o dintr-un sensiblu, am dat pe ea cred 5 ron, ulei de samburi de struguri, 10 ml, luat din plafar, 5 ron, ulei de masline extravirgin presat la rece, 10 ml, si pulverizator capacitate 35/40 ml. Puteti gasi la Daiso Shop cu 6 ron,sau la Bamboo in Plaza Romania, eu mi-am luat de la Bamboo un set de recipiente pentru cosmetice, am dat pe el maxim 10 ron.Se amesteca toate ingredientele de mai sus bine in pulverizator, seara dupa demachiere se foloseste drept crema de noapte.Este o lotiune plina de antioxidanti si grasimi benefice pielii de orice tip.

| mihai109 explică:

Merci big grin ai sani frumosi apropo >big grin