| whiteapple a întrebat:

Hello lume! Credeti ca benzile de ceara indeparteaza si parul de 2 mm?
Maine vreau sa merg la piscina si nu vreau sa arat ca un arici pe picioare...Benzile sunt de la Farmec
Ce ziceti fetelor. sa incerc? Adica imi va smulge parul sau iau lama? Ati mai incercat?

4 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

NU vreau sa te descurajez dar eu am cuparat benzi de la farmec. si am incercat pe mana unde am parul cat de cat. nu scurt. si vreau sa zic ca nu mi-a luat niciun firicel! Am renuntat de mult la benzi. mi s-a demonstrat ca sunt foarte ineficiente

| madalinaaa89 a răspuns:

N-am mai incercat Farmec dar poti folosi Veet(stiu sigur ca iti ia toate firele de par)winking

| loveee a răspuns:

Eu am niste benzi. nu mai stiu de la ce firma
si am parul de vre`o 5 mm si tot nu l-a luat pe tot
decat sa dai 20 de lei pe benzi mai bine mai asteptsi 2 zile si te duci la salon
decat sa te chinui tu acasa si nici nu te faci bine
fetele de la salon se pricep si te fac f binewinking
bafta

| DarkMusic a răspuns:

Incearca dar ai grija sa nu te iriti