| Izadora a întrebat:

M-am murdarit cu albastru de metil. Cu ce as putea sa ma spal ca sa imi iasa pe maini? Multumesc!

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cu ce ai prin casa; apa oxigenata, detergent de rufe, cif, inalbitor cu clor. Dupa care, clateste bine mainile si foloseste o crema pentru maini!

| Abcfunny a răspuns:

Si eu m-am murdarit azi happyde albastru de metilhappy
Iei vata cu spirt si te cureti

| alexgogo a răspuns:

Sa nu faci prostia sa te dai cu o baza puternica pe maini (clor, derivate) foloseste cu incredere APA!

| Amy90 a răspuns:

Eu am vopsit pe prietena mea cu albastru de metil sa stii ca pana acum nu am intalnit niciun rasp util, foloseste spirt cu vata si se va lua imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa calduta si muult sapun. Freci cu apa si sapun pana iese!

| danny7 a răspuns:

Spalate cu sapun mult funda?

| Liviuangel1 a răspuns:

Cu zeama de lamaie doua minute si dupa cu putin detergent de vase si iese.La mine in 2 minute eram curat la loc.