| Puffalina a întrebat:

Hello
Ma tot uit de cateva zile dupa un ondulator tip *stick* foarte sutire si foarte cautat...
am gasit o varianta a unui designer roman (linkul de mai jos) dar nu stiu cum se numeste, cum sa-l caut, cum sa-l gasesc.
Daca stiti despre numele acestui stick s-au puteti sa mi recomandati din auzite s au experienta alte marci asemanatoare acestuia, spuneti mi si mie, va rog!

http://ziarulevenimentul.ro/......33699.html

Răspuns Câştigător
| denna_6865 a răspuns:

Http://www.folica.com/......rling-iron Uite aici un link. nu stiu exact daca este aceelai undulator dar sigur are aceeasi marime.