| smecherita_4821 a întrebat:

Care e culoare parului care se poarta anul acesta? dar lungimea? dar coafura? in legatura cu coafura sa fie mai elegenta sau sport?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu se poarta nimic. at wits' end
se poarta ce iti place tie si in ce te simti bine si comod. punct.

| catty443 a răspuns:

Se poarta parul lung.adica nici prea lung nici prea scurt.cam pana la sani. parul lung, drept[indreptat] si brunet. :]
asta e la moda acum happy

| oany a răspuns:

Culorile naturale:saten, negru.Lungimea nu e un standard...se poarta tunsoarea bob, iar coafura depinde de circumstante!