| nimeni_5145 a întrebat:

Hello! Sunt clasa a 8-a si se apropie banchetul. Ce rochita mi s-ar potrivi daca am picioarele groase? As vrea o rochita care sa-mi puna in valoare partea de sus a corpului insa nu stiu cum ar trebui sa vina jos. Daca imi puteti arata cateva poze pentru a-mi face o idee.

3 răspunsuri:
| Beastboy a răspuns:

Nu pot sa iti dau poze dar daca vrei o rochita sa nu fie prea scurta si ca sa evidentiezi partea de sus ia ceva cu un decolteu mai maricelwinking cu siguranta o sa atragi privirile tuturor

| Nadeshiko a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Sunt clasa a8a, am avut intotdeauna picioarele mai groase iar abdomenul subtire. Pentru banchet eu mi-am luat o rochie lunga (sa-mi ascunda picioarele) si cu un corset mai strans ca sa imi puna in evidenta bustul.