| heiii a întrebat:

am banchetul de clasa a 8a si vreau sa stiu daca mi s'ar potrivi o rochie cu volanase. am 1, 62 m picioarele mai groase, sanii potriviti. de exemplu am gasit o rochie care arata asa: era pana la genunchi cu 4 randuri de volane mari. cu niste bretele care se subtiau in sus...si ajungeau pana pe spate si se prindeau ceva mai sus de fund. specific ca era cu spatele gol fara decolteu iar culoarea era un albastru deschis spre gri. dau funda! si voturi! as vrea raspunsuri rapide!

5 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pai daca ai picioarele late eu zic ca o sa te fac putin mare in volum big grin stii tuwinking

| Iustiina a răspuns:

Mie mi se pare ca nti se potriveste de minune.ins adepinde de tine! dar in culoare miasi da si eu cu parerea: ar fi fost mai frumos daca nu era spre gri s! funda?

| soraluisatan a răspuns:

Depinde unde ai banchetu. Daca il faceti intr-o discoteca poti sa alegi ceva mai sexi, o rochita scurta neagra mulata, daca il faci in clasa sau intr-un local rochia descrisa de tine e perfecta. Funda?

| Loola_4761 a răspuns:

Pai daca este intr'un club ( cum a spus alyk ) ceva mai..."sexi" daca e undeva mai."exclusivist " sa spunem si ...mai sofisticat merge rochita asta sau altceva depilda thinking o rochie neagra mai lunga cu niste pantofi asortati si cu cateva accesorii thinking o posetuta mica cercei bratari inele, asta tot o sa porti laughing da in fine si nu ar fi deloc rau daca totul ar fi negru sau gaseste niste culori care sa se asorteze big grin daca consideri ca ti'am fost de folos fundita plz big grin

| oana_7303 a răspuns:

Esti inalta deci cred ca ti s-ar potrivi genul acela de rochie.din cate o descri mi se pare chiar draguta. Sper ca ti-am fost de ajutor.