| deniedaccess a întrebat:

Hello TPU! asta e pentru fete: mi-am cumparat recent masca de par de la avon planet spa cu ulei de masline si nu am apucat sa o folosesc...eu am parul moale si sanatos pentru ca nu l'am vopsit si nici nu prea folosesc placa dar incerc sa il ingrijesc intensiv. daca ati folosit sau stiti ceva imi puteti spune ce vi'a facut la par? sunt curioasabig grin

2 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Eu o folosesc de un an de zile si este foarte buna.Pai mi-a hidratat parul, acum nu imi mai cade si nici nu am varfuri despicate.

| andreeasim1 a răspuns:

Este foate buna. Dar daca nu ai nevoie de ce o folsesti?