| corneliaairam a întrebat:

Hellowinking Voi ce faceti ca sa aveti un ten curat (lipsit de cosuri/acnee)?

4 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Demachiere dimineata si seara, foloseste un gel potrivit tenului nu sapun si alte chestii ce le-am mai citit pe aici.cate un tratament din cand in cand sa iti curete tenul.etc pentru detalii poti sa ma contactezi

| yuliutsa a răspuns:

Exista niste sapunuri speciale...Intreaba un farmacist:*

| Hilde a răspuns:

Eu folosesc gelul exfoliant si crema ppt cosuri ISIS PHARMA Teen derm K, mi-a fost recomandat de medicul dermatolog pentru ca am avut si foarte multe cosuri dar si pete pentru ca le storceam.Acum am scapat aproape definitiv de ele nu numai de la crema, mie mi s-a prescris si tratament cu anticonceptionale. Cel mai bine mergi la un medic dermatolog sau daca ai in oras un spital de Dermato-Venerologie, mergi cu o trimitere de la medicul de familie! Cu siguranta vei gasi solutia perfecta pentru tine! Bafta!

| TerryBăă a răspuns:

Hellowinking Mie imi functioneaza o folosesc de ceva timp cam 1-2 ani si da functioneaza. La farmacie la tine in oras intreaba de crema/alifie de cosuri la tub de mentol sau floral. Sper sa te ajute.