| Deea_7325 a întrebat:

Hello... vreau sa-mi pun suvite blonde si sunt bruneta cu ochii verzi sau voi ce culoare v-ati alege? dar sa nu fie rosu si culori din astea, culoare care sa nu se observe asa tare. Fundita

4 răspunsuri:
| Dee0tzaA a răspuns:

Suvite blonde pe par negru o sa se vada destul de tare pentru ca ii in contrast, dar ai putea sa te faci saten deschis cu suvite blonde. Cred ca ar da bine, mai ales daca ai ochii verzi. Daca vrei sa ramai la par negru, ai putea sa iti faci totusi suvite rosii ca arata foarte bine daca nu iti place rosu ai putea incerca cu un violet lila

| DeUtZaTa a răspuns:

Da,dar acum sunt la moda suvitele rosii pe par negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti bruneta, de ce nu vrei suvite roscate, si vrei blonde?laughing) crezi ca roscatul de vede mai tare?
la ochii tai verzi s`ar potrivi suvitele rosii, dar nu rosu deschis, incearca ceva mai inchis.

| Deea_7325 explică:

Nu vreau sa imi pun suvite blonde neaparat insa am vazut la o amica si a aratat foarte bine si are parul cam ca si al meu...