| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Ziceti-mi va rog ceva site de haine de cumparat gen bonprix sau miniprix unde au si genti, dar sa nu fie scumpe happy

Răspuns Câştigător
| Irinaaaaaaaa a răspuns:

Http://www.wholesale-dress.net/ - gasesti tot ce vrei aici, nu sunt scumpe si sunt foarte dragute
eu mi-am comandat in toamna, iti trebuie cont (care e gratuit), doar ca trebuie sa ai un card de credit. gasesti oricum acolo toate informatiile de care ai nevoie pentru a le comanda si primi :)

| BountyLoverXD explică (pentru Irinaaaaaaaa):

Site-ul asta din ce tara ii? happy si preturile vad ca sunt scrise in US, adica USD? big grin de exemplu 8 US cat face in lei? big grin

5 răspunsuri:
| Marylol a răspuns:

Incearca pe tinar, kurtman, fashion up

| ZendaOutlet a răspuns:

Iti recomand www.zenda.ro
Genti poti sa gasesti aici: http://www.zenda.ro/accesorii-femei-genti.html