| MedeeaAndree a întrebat:

HELLOOO:p vreau si eops sa'mi mai prind parul dar nu stiu cum.Am parul lung da nu prealaughing e putin mai lung de umeri. dati' si mie idei plz...(funda)winking aa da si e potyn da nu prea ondulatlaughing:p

Răspuns Câştigător
| IateyourCookie a răspuns:

Sall. Mhai ce sa zic... Daca esti tunsa in scar, filat e suuuper. Iti poti face o coada de cal lasand suvitele scurte care nu pot fii prinsa sa iti incadreze fata.stiu pare banala, dar DAAAR daca o accesorizezi cu o bentita colorata pe care o pui in spatele suvitelor care iti incadreaza fata, vei arata misto. Coafurile naturale sunt la moda. Mai am cateva idei;) :::: 1. Ce zci de coada pe care tiam recomandat-o sa o transformi in coc. CUM? Simplu. Iei coada si o rasucesti in jurul axei sale apoi o fixezi cu cateva agrafe.Pentru un plus de naturalete ciufuleste cocul.
2. Poti sa iti ondulezi parul(bucle lejere) si in il prinz intr-o coada intr-o parte lejera.
3. E misto coafura.nu stiu sa o explic dar ia un link http://www.youtube.com/watch?v=HOUF4s4KwcY&feature=channel_video_title poti folosii si make up-ul pentru. Paste.
Alte idei nu am mai avut :(( dar sper ca ti-am fs de ajutor.
Alohaa

3 răspunsuri:
| IateyourCookie a răspuns:

Thx. de funda; X

| măcheamăăăî a răspuns:

Sppic in doua coditewinking.

| RockerGirl a răspuns:

De exemplu, iti poti cumpara un glamourette si cu el poti sa iti prinzi parul intr-o mie de feluri, si ti-o zic din proprie experienta.si eu am par cam ca tine si imi sta foarte bine prins cu glamourette