| kubetttyy a întrebat:

Heloo! Acum ceva tim mi-am facut niste suvite albastre ca albastru de metil(farmeceutic) mi stiti careva ceva substante de genu care coloreaza parul?big grin FUUUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| luliluli a răspuns:

Violet de gentiane - este mov

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Carmin.si devine rosu

| misterious92 a răspuns:

Buna, mai este o substanta cred ca i se zice castelan si este rosu si mai ceva mov dar nu mai stiu denumirea, oricum la farmacie daca ceri stiu farmacistele.

| BarbieVariantaNoua a răspuns:

Poti sa iti faci suvite cu sprei de orice culoare, vopsea de par. FUNDITA?