| kubetttyy a întrebat:

Heey am si eu o intrebare. Eu mi-am facut nu de mult suvite albastre cu albastru de metil (stiti voi. substanta aia ca un medicament). Oare daca ma vopsesc pe tot capul tot cu albastru de metil o sa chelesc sau cv de genu?
FUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Stai liniştită că nu cheleşti de la albastru de metil, însă s-ar putea să te chelească maică-ta când o să vadă hainele şi lenjeria de pat murdară. Şi o să fie nasol, că te murdăreşti si pe faţă. Mai bine foloseşti un nuanţator, găseşti pe www.bestial.ro Ai chiar mai multe nuanţe.

2 răspunsuri:
| Geoops a răspuns:

Bineinteles ca nu chelesti, si eu am parul super colorat, nu'mi place sa fiu asa. banala si simpla!winking daca nu am cel putin 2-3 culori in cap, nu ma simt binelaughing
Deci raspunsul este : NU
si eu folosesc albastru de metil, daca nu chelesc eu cu vopsea permanenta nu ai cum sa chelesti tu de la albastru de metil, totusi ai grija pentru ca se pateaza totul prin casa, si trebuie sa te dai mereu dupa ce faci baie pe cap, caci se duce aproape de tot la o spalare, stiu pentru ca eu foloesc si violet d egentiana, o substantya exact la fel ca albastru de metil doar ca aceasta este violet!hee hee
Mult noroc, si sper ca ti'am fost de folos

| kubetttyy explică (pentru Geoops):

Mersi muult :* app ce alte substante de genu asta mai folosesti (gen farmeceutice si din astea) pentru par? Ca prin magazine am tot cautat si nu is culori din astea pentru oameni nebuni. Si acum ceva timp mi-a zis o tipa de alte chestii de genu da nu le-am tinut mintelaughing)