| CristinaElena96 a întrebat:

Help, funda.Deci am avut o pereche de blugi pe un bej deschis si i-am murdarit cu pix.Problema este ca nu i-am murdarit tare, insa i-am spalat la masina si nu s-au dus si am incercat sa-i spal si de mana, insa nu a fuctionat.Niste sfaturi? va rog, dar ceva care sa nu-i decoloreze

Răspuns Câştigător
| nousername2 a răspuns:

Dai cu cif de bucatarie eu asa am facut p blugi bleu (pixul era negru)

5 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Pai fara sai decoloreze nu prea stiu ce sa zic, am incercat cu vanish tot pe o pereche de blugi bej murdari de carioca si tin minte ca mi sau decolorat.

| CristinaElena96 explică:

Daa:*

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Incearca sa dai cu șmirghel si o sa iasa super...
http://www.youtube.com/watch?v=B8W6uUkPuJA

| AndressAndreea a răspuns:

Daca pata de pix e gen o linie, ai putea desena un mic si adorabil modelhappy