| anonim_4396 a întrebat:

Help, sunt foarte paroasa si nu stiu ce sa mai fac! mi-a crescut par si pe degetele de la picioare si pe sfarcuri si pe fund. Parca sunt o maimuta laughing cu ce sa ma epilez ca sa nu creasca mai rau?

17 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Cu ceara, benzi cu ceara rece, crema depilatoare in cazul in acre nu sporti ceara.

| overdose90 a răspuns:

Ai grija totusi sa nu smulgi firele de pe sfarcuri, e periculos! le poti taia f scurt cu un foarfece de unghiiwinking

| rosto a răspuns:

Cu ceara. tine si mai mult, si nici nu te trezesti cu padure atunci cand creste happy

| traficanta a răspuns:

Parul din zonele astea nu trebuie epilat ca o sa se faca radacina deasa si o sa creasca mai mult.Lasa-l asa ca `i mai bine sa fi pufos :X:Xlaughing PE degetele de la picioare toata lumea are.Acolo poti sa iei cu lamahappy Sau cu aparatul.

| lays a răspuns:

Si eu aveam la fel pentru ca sunt bruneta. m-am epilat cu crema epilatoare si s-a dus.creste mai putin acum, nu se ingroasa cum zic altii.de ceva timp ma fac cu bic-ul pentru ca nu mai am crema si pe aparat nu pun mana:-ss. e ok si asathinking nu am probleme.

| Evaa a răspuns:

Aoleorolling on the floor)
cu ceara ca sa nu mai creasca asahee hee
dne!

| claudia_7744 a răspuns:

Epilatorul desi e fff dureros stii vb aia baba la fudulie rabda! trebuie sa fii tarehee heesi sa suporti macar cu aparatul nu mai creste atata d repede.

pup succes:*

| shtephie a răspuns:

Ceara este cea mai buna solutie!
Du-te la un salon de cosmeticawinking Doare pe moment, dar apoi iti va placea rezultatelewinking

| Alesha a răspuns:

Mai sunt multe dar daca ai bani si chiar vrei sa scapi de el. poti face mai multe sedinbte de epilare totalawinking si nu iti va mai creste.big grin

| Alesha a răspuns:

Aaa app cati ani ai?big grin de chiar vrei sa scapi de el?:d

| Alexandra_2197 a răspuns:

Mai bine il lasi acolo
iti spun din propria experienta
si eu m-am grabit sa ma epilez
si am in aceleasi zone ca si tine
lasa-l acolo ca mai lung nu va creste
este doar puf
cel de pe degetele de al picioare sa il iei cu epilatorul
:*

| AnonimA a răspuns:

laughing)))))))deci tare asta te epilezi normal de fiecare data cand te epilezi pe picioare te epilezi sh prin alte parti pe unde ai zis uhlaughing)))dar nu stiu pe sfarcuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu un aparat de epilat, se gaseste si la domo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu un aparat de epilat,se gaseste si la domo

| doreen a răspuns:

O sa fii VANATA de barbati daca esti paroasa rau! Sa nu ma-njuri, dar asa este!

| doreen a răspuns:

Femeile super-paroase sunt extrem de cautate... Esti o "lucky girl", crede-ma! " Nu copia pe altele care nu te pot copia pe tine"!

| xNocturne a răspuns:

Cu nimic, daca te epilezi creste si mai tare laughing